2014 yılında hizmete açılan Beta spor,

Bölgesinde ki spor kulüpleri, okullar, fabrikalar ve diğer sivil toplum kuruluşlarının malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kurulmuştur. Sporun her dalına hitap eden firmamız, bir çok spor giyim ve ekipman ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Zamanla ürün yelpazesini genişleterek perakende mağazacılık alanında da müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamızın bünyesinde, Nike, Adidas, Puma, Caterpillar, Harley Davidson, Bad Bear, Lotto, Kappa, Uhlsport, Reusch, Kempa, Arena, Mikasa ve Voit  gibi bir çok marka bulunmaktadır.

Voit markasının bölge bayiliğini elinde bulunduran firmamızda, profesyonel spor aletleri ve kalite güvencesiyle kusursuz bir hizmet  sunulmaktadır.

2014 yılından itibaren Takım Sporları’na hizmet ile profesyonel bir anlayışı ilke edinen şirketimiz 100’e yakın spor kulübü ve okul, 50’nin üzerinde sanayi kuruluşları ile çalışma sağlayarak bu alanda iddialı olduğunu göstermiştir.

Yönetim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle sporu çok iyi tanıyan bir ekip kurmuştur. Sporu, toptan ve perakende pazarlamayı profesyonelce yöneten ekip bu alandaki tecrübelerini, müşteri ilişkilerindeki kendine özel uygulamalarıyla pekiştirmiştir.

Her geçen gün çıtasını biraz daha yükseğe çıkarmakta olan Betaspor, geçmişten aldığı kültürü satış ve pazarlama ekibiyle birlikte, günümüz teknolojilerinin yenilikleriyle birleştirerek yoluna devam etmektedir.