BetaSpor

 

Haydi Spora

T

2014 yılında hizmete açılan Beta spor,

Bölgesinde ki spor kulüpleri, okullar, fabrikalar ve diğer sivil toplum kuruluşlarının malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kurulmuştur. Sporun her dalına hitap eden firmamız, bir çok spor giyim ve ekipman ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Zamanla ürün yelpazesini genişleterek perakende mağazacılık alanında da müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamızın bünyesinde, Nike, Adidas, Puma, Skechers, Asics, New Balance, Igor,Lotto, Kappa, Uhlsport, Reusch, Kempa, Arena, Mikasa, Voit gibi bir çok marka bulunmaktadır.

Voit, Uhlsport, Lotto ve Kappa markalarının bölge bayiliğini elinde bulunduran firmamızda, profesyonel spor aletleri, bireysel ve takım sporları kategorisinde kalite güvencesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Kocaeli’ de bulunan 600 m2 toptan aktif spor mağazasıyla, Türkiye’nin sadece bu alan üzerine kurulmuş en büyük mağazalarından biridir.
2014 yılından itibaren Takım Sporlarına hizmet ile profesyonel bir anlayışı ilke edinen şirketimiz 100’e yakın spor kulübü ve okul, 50’nin üzerinde sanayi kuruluşu ile çalışma sağlayarak bu alanda iddialı olduğunu göstermiştir.
Perakende alanında da kendini geliştirerek önce 41 Burda Avm daha sonra İzmit İstiklal Caddesi’nde mağaza açarak, multibrand mağazacılık kanalına da yönelmiştir.

Yönetim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle sporu çok iyi tanıyan bir ekip kurmuştur. Sporu, toptan ve perakende pazarlamayı profesyonelce yöneten ekip bu alandaki tecrübelerini, müşteri ilişkilerindeki kendine özel uygulamalarıyla pekiştirmiştir.
Her geçen gün çıtasını biraz daha yükseğe çıkarmakta olan Betaspor, geçmişten aldığı kültürü satış ve pazarlama ekibiyle birlikte, günümüz teknolojilerinin yenilikleriyle birleştirerek yoluna devam etmektedir.

BETASPOR MERKEZ

Sanayi Mah. Çarşı Yapı Avm
E-1 İzmit/Kocaeli 0262 3239595

41 BURADA ŞUBE

Sanayi Mah. Ömer Türkçakal
Blv. K-1 no.134 İzmit/Kocaeli

İSTİKLAL ŞUBE

Ömerağa MAH. İstiklal
caddesi no 107 İzmit/Kocaeli